Декоративне освітлення кімнати

Якщо правильно і вдало створити декоративне освітлення в кімнаті вашого житлового приміщення, то воно стане прекрасним доповненням до створеного затишку і комфорту. Головною відмінністю такого варіанту вважається його призначення – підкреслення окремих ділянок. Для того щоб подібна прикраса радувало око всіх хто входить кімнату, варто докласти трохи зусиль.

Декоративне освітлення

Види декоративного освітлення

Насправді існує велика кількість ідей освітлення кімнати розроблених дизайнерами. Ми ж постараємося звернути вашу увагу на найбільш популярні:

  1. Кілька рівнів. Головним правилом в цьому випадку є поєднання використовуваних об’єктів – підвісних світильників, бра і світлодіодних стрічок. Комбінування і поділ вважається найкращим способом підкреслити особливості дизайну кімнати.
  2. Освітлення в нішах. Якщо ви вирішили створити ніші в стінах і прикрасити їх статуетками або фарфором, то вам знадобитися підсвічування цих виробів. Зазвичай використовуються «точки», але можна підібрати і інший варіант.
  3. Освітлення для акценту. Цей варіант часто передбачає застосування освітлювального обладнання як додаткового способу виділення особливо цікавих чи цінних речей в приміщенні.
  4. Стеаринові свічки. Особливістю їх монтажу вважається наявність підсвічника, який можна закріпити на будь-якій поверхні.
  5. Підсвічування полиць. Зазвичай таке освітлення створюється застосуванням світлодіодних стрічок. Вони кріпляться до нижньої частини виробу.
  6. Освітлення нижнього ярусу кімнати. У цьому випадку також часто використовуються світлодіодні стрічки. Але, в цьому випадку їх монтують на плінтусах, під меблями або громіздкою побутовою технікою.
  7. Точкові світильники на сходах. Такий варіант дозволить виділити цю конструкцію з навколишнього простору. Колір ламп підбирається від особистих уподобань власника.

Світлодіодна продукція

Сьогодні в дизайні освітлення кімнати все частіше використовується світлодіодні вироби. З їх допомогою багато дизайнерів створюють незвичайні і захоплюючі варіації. На думку експертів, така ситуація пояснюється перевагами, які, порівняно нове джерело світла, може дати сучасній людині. Адже набагато простіше один раз встановити подібну продукцію, і забути на кілька років про заміну лампочок. До того ж, світлодіоди досить малі і можуть стати прекрасним способом отримання освітлення в невеликому приміщенні.