Дріб’язки, які можуть зіпсувати освітлення в будинку

Більшість покупців, які збираються придбати для власного будинку освітлювальний прилад, звертає увагу при виборі, в першу чергу, на зовнішній вигляд виробу. До того ж, сучасний покупець досить розумний і перш ніж зробить необдуманий вчинок, порадиться з продавцем-консультантом. Ще половина покупців дійсно задасться метою підібрати освітлювальний прилад з максимально якісними і ефективними характеристиками.

Цікаві непередбачені дрібниці

Здавалося б, у вищеописаній ситуації розглянуті всі можливі варіанти здійснення покупки. Але, насправді існує безліч самих різних дрібниць, які людина просто не помічає:

  1. При наявності у житловому приміщенні підвісних стель, обов’язково повідомте консультанта про цей нюанс. Необхідність такого повідомлення дозволить вам уникнути скоєння деяких суттєвих помилок.
  2. Необхідно задуматися і про вимикачі з підсвічуванням. Наприклад, світлодіоди, вбудовані в цей механізм, при використанні подвійного перемикача, можуть постійно горіти, якщо в світильнику застосовується енергозберігаюча лампа. І це далеко не всі нюанси.
  3. Найімовірніше вам знадобиться налаштувати яскравість світильника. Цей момент краще заздалегідь обговорити з консультантом в магазині.
  4. Якщо ви вирішили використовувати блок захисту, то його установка не завжди позитивно позначається на роботі освітлювальних приладів. У цьому випадку необхідно враховувати вольтаж використовуваних ламп.
  5. Особливою популярністю користується заміна старих ламп наколювання і галогенів на світлодіоди. А цей механізм дуже непростий. Перш ніж робити покупку приладу з цим елементом – проконсультуйтеся з фахівцем.

Важлива бесіда з продавцем

Але навіть такі дрібниці не можуть вберегти покупця від помилок. Тому, прийшовши в магазин, насамперед зверніться до продавця. У розмові з ним необхідно описати точне розташування освітлювальних приладів приміщенні і особливості оздоблення стелі та стін. Якщо вам трапиться добросовісний консультант, то він обов’язково, відповідно з вашою розповіддю, порадить найбільш грамотний варіант освітлювальної техніки саме для вашого приміщення. В іншому випадку існує велика ймовірність того, що після установки світильника в кімнаті, вам відкриється новий недолік, який не був врахований при покупці.