Освітлення підвісної стелі

Сьогодні можна зустріти підвісні стелі самих різних конфігурацій. Незалежно від вибору, кожен власник намагається створити її підсвічування – зручне, стильне і сучасне. Але, коли робота закінчується, рідко хто може похвалитися гідними результатом. Зазвичай таким монтажем займається будівельна бригада, яка встановлює і стелю. Тому у більшості користувачів повторюється 5 основних помилок.

Часті помилки при установці підсвічування підвісної стелі

Для того щоб ваша кімната завжди залишалася красивою та вишуканою, рекомендується заздалегідь обговорити усі важливі моменти. І саме в цей час рекомендується звернути увагу будівельників на часто виникаючі помилки, а саме:

  1. Правила монтажу зовнішньої проводки. Насправді, установка додаткового освітлення передбачає виконання запропонованих правил, які обов’язково повинні враховуватися при монтажі. Це стосується, в першу чергу, укладання дротів. Їх необхідно приховувати в негорючому коробі, що досить часто упускається майстрами. В іншому випадку при короткому замиканні може спалахнути пожежа, а при необережному використанні – дроти можуть порватися. Також, у разі затоплення сусідами зверху, проводка може остаточно і безповоротно пошкодитися.
  2. Якщо немає монтажної коробки, то якісь скручування проводів або їх з’єднання забороняються. Досить часто, в цілях економії, спеціалісти просто не хочуть витрачати ресурси на проведення додаткової лінії до світильника.
  3. Зазвичай, майстри по монтажу підвісних стель, пояснюючи свій вчинок тією ж економією, вибирають неправильний перетин дроту. Велика частина загорянь дроту стається через те, що подібний неправильний вибір перерізу стає причиною загоряння в житловому приміщенні.
  4. Потрібно пам’ятати, що вимикач розмикає фазу, а не «нуль».
  5. У приміщеннях з підвищеною вологістю, необхідно дроти приховувати в спеціальному металевому рукаві, щоб уникнути їх псування.

Система освітлення і її вольтаж

У звичайних умовах, будь це офіс або житлове приміщення, слід враховувати особливості напруги в мережі. Воно може мати стандартне значення 220 в або обмежене у 12 В. При цьому в кожному з випадків слід дотримуватися техніки безпеки. При монтажі системи в 12 В обов’язково встановлюється особливий вимикач подачі струму. Він повинен вимикати не систему освітлення, а трансформатор.