Освітлення вітальні: саме час підібрати люстри

Візьміть книгу, присядьте на дивані та почніть читати. Ви помітили це відразу: щось не так. Ви натискаєтене вистачає світла. Погане освітлення не тільки незручно, але це також шкодить вашому здоровю. Ми покажемо Вам, як правильно це зробити.

Ми витрачаємо в середньому 90% наших днів у закритих кімнатах. Освітлення в наших вітальних кімнатах та робочих місцях часто недостатні. Визначте розмір своїх кімнат, знайдіть відповідні люстри, зробіть свої кімнати блискучими. Якщо ви думаєте, що правильне освітлення потребує концепції, Ви не помиляєтесь. Дізнайтеся, наскільки простим освітленням може бути приміщення.

Основне освітлення: базові норми.

Кожне приміщення потребує міцного базового освітлення. Це висвітлює і є основою вашої концепції освітлення. Зверніть увагу на розмір кімнати: для приміщень для зустрічей можуть знадобитися кілька світильників на стелі – дитячі спальні не будуть. Ми рекомендуємо базову норму для освітлення 100 лм / м² для житлової площі. Наприклад, Ваша вітальня має 20 м² – тому вам потрібно 2000 лм, щоб її освітити. Для вітальні, спальні рекомендуємо 100 лм / м², ванна кімната, кухня та робоча зона 300 lm / m².

Тепер у вас є все, що потрібно для реалізації вашої освітленої мрії. Все? Майже так – вам просто потрібен компактний контрольний список для ваших найближчих планів . Ви можете знайти його тут:

Визначте тип кімнати (вітальня, кухня, ванна, …)

Виміряйте розмір кімнати та обчислюйте загальний просвіт:

Квадратні метри вітальні або спальні х 100 = загальний просвіт

Квадратні метри ванної, кухні або робочої кімнати х 300 = загальний просвіт

Визначити варіанти монтажу (гіпсокартон, бетон, цегла)

Виберіть основне освітлення (світильник для стін, настінний світильник) з правильним значенням освітлення в залежності від варіанта монтажу.

Встановіть акценти з освітленням середовища: встановіть світлодіодні смужки

Найпростіші хитрості дозволять оптимізувати ваше освітлення. Насолоджуйтесь годинами на дивані в невимушеній атмосфері. Незалежно від того, чи читаєте ви, чи дивитесь телевізор , поради щодо освітлення допоможуть вам бути в курсі будь-якої ситуації.