Підлогові торшери та їх особливості

Так як існує велика різноманітність освітлювальної техніки, людина завжди прагнула підібрати для власного будинку ту, яка дійсно може подарувати йому комфорт і затишок. І саме таким приладом стає торшер. З його допомогою можна створити заспокійливий і м’який потік світла, що ллється з-під абажура. Він привносить в життя людини спокій і розміреність.

Підлогові торшери

Переваги торшерів

Будова будь-якої моделі цього освітлювального приладу зводитися до наявності абажура і високої штанги, на якій він кріпитися. При цьому торшер може виконувати відразу дві функції. По-перше з його допомогою створюються в приміщенні своєрідні зони. У більшості випадків там, де господар встановлює прилад, гості бачать куточок для відпочинку. Також, з його допомогою можна істотно спростити завдання створення декору. В сучасних сміливих рішеннях він є не просто старовинним предметом.

У підлогових моделей торшерів є відразу кілька переваг:

  1. Для монтажу приладу в будь-якому місці квартири або будинку, власникам не потрібно свердлити отвори в стінах. Досить подбати про близьку наявності розетки з постійним струмом.
  2. Можна відмовитися від приліжкових тумб, журнальних столів і інших предметів меблів, які раніше використовували для розміщення освітлювальних приладів.
  3. Підвищена мобільність дозволяє в будь-який момент змінити положення торшера.

Види підлогових торшерів

Якщо ви вирішили придбати класичний торшер, то вам слід розуміти, що довжина штанги (штатива) може коливатися від 1 до 2,5 м. Якщо ж звернути увагу на сучасні моделі, то можна побачити зміну штатива – в ньому є особливий механізм, що дозволяє змінити розмір. Іншими словами, власник торшера може сам вибрати ту довжину, яка йому підходить в залежності від умов використання.

Крім цього штанга може бути виконана у вигляді дуги. Набирають популярність прилади, які мають замість однієї «ноги» відразу три.

У деяких випадках виробники створюють моделі зі столиком. Такі вироби зручно використовувати в спальній кімнаті. Крім світла вони ще привносять і комфорт. Яскравим прикладом є захоплення читанням перед сном, коли немає потреби тягнутися до тумбочки, щоб покласти книгу і вимкнути освітлення.

Абажури зазвичай створюють з самих різних матеріалів, а також різних форм. У деяких моделях плафон повертається щодо штатива.