VR – ласкаво просимо в майбутнє разом з EGLO!

EGLO у віртуальній реальності!
Перший віртуальний шоурум від EGLO вже доступний в спеціальному додатку на всіх Oculus Go.
Компанія EGLO пропонує нову альтернативу представлення лінійки товарів та новинок – одягнувши спеціальні окуляри Ви зможете зануритися у віртуальний простір магазину EGLO, оглянути будь-який предмет з різних ракурсів та вивчити технічні характеристики товарів.
Панорамні фото та відео 360 градусів у високій якості дозволяють віртуально відвідати центральний шоурум EGLO в місті Пілл, Тіроль, Австрія. Тут можна знайти галерею всіх новинок від EGLO, відео з презентацією та детальною інформацією про товар, цікаві факти про саму компанію EGLO.
Додаток EGLO showroom app дає можливість відвідати магазин EGLO коли завгодно і де завгодно – вдома , на вулиці чи на роботі. Ви можете не витрачати Ваш час на реальний похід в магазин та спілкування з консультантом. VR дозволяє вивчити зовнішній вигляд та всю інформацію про товар нітрохи не гірше, ніж при особистому візиті в магазин.
Особливо в період карантинних обмежень  EGLO showroom app на Oculus Go – чудовий спосіб обрати необхідні Вам освітлювальні прилади чи елементи декору.

Залишайте свої заявки на infoshop@eglo.com , щоб першими оцінити віртуальний простір магазину EGLO.

До зустрічі у віртуальній реальності EGLO!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *