Зовнішнє освітлення будинку

Вуличне освітлення приватного будинку зажадає від майстра чимало особливих навичок і умінь. Тому часто відбуваються помилки, які потім будуть негативно впливати на комфорт і стиль ділянки. Щоб мінімізувати неправильні дії, рекомендуємо докладно зупинитися на ознайомленні з найбільш частими помилками.

5 основних помилок

Всього налічується 5 несприятливих ситуацій:

  1. Зовнішнє освітлення будинку нерідко встановлюється без урахування існуючої проводки. І в цьому випадку мається на увазі не тільки гранична потужність. Навколишнє середовище активно взаємодіє з різними елементами, як освітлювальної техніки, так і електричних кабелів і дротів. Якщо виконати роботи неправильно або використовувати не той матеріал, у подальшому можуть виникнути серйозні проблеми.
  2. Зовнішнє освітлення приватного будинку нерідко створюється в надмірній кількості. Звичайно, як у казці виглядають такі ділянки, але не варто, щоб ніч раптом перетворилася в ясний день. Якщо ви бажаєте відлякати небажаних гостей, то вам варто задуматися про прожектори з детекторами руху. А невеликий ставок можна висвітлити і тьмяними світильниками.
  3. Освітлення будинку зовні повинно монтуватися згідно з вже встановленими приладами. Вони можуть розміщуватись на території сусіда або ж бути частиною освітлювальної системи населеного пункту. Тому, якщо яскраве світло охоплює частину території, монтаж додаткового обладнання в цій зоні не потрібен.
  4. Зовнішнє освітлення заміського будинку має бути створено за суворим дизайнерським проектом. Деколи, незнаючі люди, встановлюють освітлення буквально в кожному куточку двору. Це створює неприємну картинку, особливо для гостей. Вважається, що вночі діє якась загадкова атмосфера, а правильно розроблена схема освітлення допоможе підкреслити цю ілюзію.
  5. Вуличне освітлення будинку має гарно виглядати і всередині будівлі. Адже рідко в нічний час люди милуються навколишнім простором.

Особливості зовнішнього освітлення

Часто система освітлення створюється у вигляді або невеликої кількості приладів, або великої. Можна розмістити ліхтарі вздовж доріжки біля будинку. А можна і зовсім монтувати прожектори на будівлі, які охоплюють всю територію. При цьому витрачається велика кількість електричної енергії. Заздалегідь рекомендується продумати створення додаткових джерел живлення або інших варіантів економії електрики.