LED лампочки EGLO – найкраще співвідношення ціни та якості!

LED лампи EGLO — краще поєднання якості і ціни


З’явившись ще на початку двадцятого століття світлодіоди(LED — Light Emitting Diode) отримали широке визнання і популярність починаючи з 70-их років. Вже зараз світлодіоди займають впевнену позицію на ринку лампочок і освітлювальних приладів. Адже перевага світлодіодів беззаперечна — мала кількість споживаної енергії при ефективному і якісному освітленні, довгий період служби, екологічність і надійність — це лише мала доля переваг над традиційними лампами розжарювання, енергозберігаючими та люмінесцентними лампочками.


Компанія EGLO — один з лідерів виробництва світлодіодних технологій для декоративного освітлення. Ми одними з перших усвідомили перевагу країн з економікою, що розвиваються, що привело нас до оптимізації витрат на виробництво продукції, при цьому незнижуючи якість товару. Тому 90% всіх світильників створюються на власних виробничих майданчиках в Угорщині і Китаї, в спеціальних і екологічно сприятливих умовах, під пильним контролем висококваліфікованих фахівців.

Перейдемо безпосередньо до переваг світлодіодних лампочок EGLO.

LED лампочки EGLO споживають до 80% менше електроенергії в порівнянні із звичайними лампами розжарювання, і до 30№ меннше порівняно з енергозберігаючими і люмінесцентними. Замінивши старі лампочки розжарювання на світлодіодні лампочки EGLO, Ви значно зменшите витрати на електроенергію, а зарахунок відсутності потреби в їх заміні, в найближчі роки, повністю повернете гроші, витрачені на їх купівлю.

Термін служби LED ламп — більше ніж 25.000 годин роботи. Ми порахували, що однієї лампочки вистачить на 8-10 років, при її щоденній роботі від 6 до 8 годин. Але і по закінченні цього терміну, світловий потік лампочки, не повинен опускатися нижче 70% від первинного. 

З широкого асортименту каталогу лампочок EGLO, Ви зможете підібрати потрібну Вам за формою, цоколем, температурою(K), світловому потоку(Lm), потужностю(W) і захистом(IP) світлодіодну лампочку. Також, світло LED лампочок максимально наближене до денного і безпечне для очей 

Усім відомо, що галогенові і лампочки розжарювання дуже сильно нагріваються, ненадійні в експлуатації та дуже часто перегорають. LED лампочки позбавлені цих недоліків -вони не нагріваються, надійні і перевірені у використанні  і працюють на 100% своєї потужності відразу ж при включенні, без фази розігрівання(як в економних і люмінесцентних лампах).

Світлодіодні лампочки EGLO -екологично чистий продукт, що створений при дотриманні усіх міжнародних норм і пройшов тестування в провідних європейських лабораторіях. Лампочки EGLO не містять ртуті, безпечнідля дітей і дорослих, легкі в утилізації та переробці.


На всі LED лампочки і модулі EGLO поширюється гарантія 5 років, що говорить про високу якість і надійність продукту. Усі лампочки підлягають обов’язковій сертифікації, легко замінювані і підлягають післягарантійному обслуговуванню.