Освітлення в офісному приміщенні

У більшості сучасних компаніях освітлення в офісі використовується не тільки як спосіб отримання додаткового джерела світла для роботи персоналу. Крім основної причини освітлення кімнат, пропонується також створити такі умови, які дозволять людині зберегти здоров’я, довше залишатися в гарному настрої і тонусі, допомагати творчому процесу.

Освітлення простору

Найбільшою частиною офісного приміщення вважається його робочий простір. У таких місцях важливо створити найліпші умови для праці. Адже завдяки особливим прийомам збільшується працездатність всього колективу. Їх здатні створити:

  1. Колір освітлення. Він може бути холодним або гарячим.
  2. Рівень освітлення. 500 люксів оптимальний показник для комбінованого світла на робочому місці.
  3. Регулювання інтенсивності світла. Працівник повинен сам відрегулювати для себе показники освітлення.

Тому найчастіше в офісних приміщеннях використовується 3 основних групи:

  1. Загальне.
  2. Декоративне.
  3. Локальне.

Підвісний світильник

Освітлення офісів неможливо уявити без підвісного обладнання. Краще з їх допомогою висвітлювати вільний простір. Вони ідеально підходять для кімнат ведення переговорів, презентацій та інших приміщень, що потребують великої території.

Краще щоб світло розсіювалося в усі сторони. Якщо ж у кабінеті присутня велика кількість темних меблів, то краще зробити освітлення більш яскравим. В цій категорії користується популярністю вбудований світильник.

Обладнання, що вбудовується

Важливим вважається надання достатнього освітлення співробітнику на робочому місці. В цьому випадку він сам повинен регулювати кількість світла і його температуру. В залежності від проведеної роботи, світильник повинен змінювати яскравість.

«Тепле» світло має характерний жовтуватий відтінок, який нагадує промені призахідного Сонця.

Підвісний світильник з регульованою температурою світла

Освітлення офісних приміщень передбачає наявність комбінованих виробів, а тому нарівні з холодним світлом настільної лампи, котирується тепле світло підвісного світильника. Але, в деяких випадках він може тільки нашкодити, а тому найкращим варіантом стане можливість управління ним при виконанні різних робіт. Ретельно підбирається яскравість кожного світильника.