Головна » КОМПАНІЯ «EGLO LEUCHTEN»

КОМПАНІЯ «EGLO LEUCHTEN»

Компанія «EGLO Leuchten» була заснована в 1969 році в м. Пілл, Австрія.

Перше підприємство “Eglo leuchten” створене Людвігом Обівізером

З середини 80х років компанія «EGLO» стає одним з лідерів по виробництву декоративного освітлення в Європі. У 1986 році відкривається перше закордонне представництво компанії «EGLO»  у Германії. Завдяки інноваційним технологіям у виробництві і дизайні, продукція компанії користується великим успіхом у споживачів і завойовує нові ринки збуту. На сьогодняшній день компанія «EGLO» представлена на п’яти континентах і нараховує більш ніж 70 представництв.

Компанія «Егло Україна» була заснована  в квітні 2009 року і є представництвом «EGLO» GmbH на території України.

Компанія «EGLO» спеціалізується на виробництві декоративних світильників для житлових приміщень. Починаючи з вітальні, ванної камніти, дитячої, кухні і закінчуючи присадибною ділянкою буля Вашого будинку. Все, що ми робимо, ми робимо належним чином, пропонуючи весь спектр додаткових послуг.

Звичайні або дизайнерські – наші світильники, відповідають будь-яким Вашим бажанням. Кожен з придбаних Вами світильників «EGLO» буде найвищої якості і відповідатиме Вашому бюджету.

Дотримання високих стандартів якості вироблюваної продукції гарантується власною технічною лабораторією «EGLO», акредитованою в «TÜV Süd» – німецькій експертній організації.

Лабораторія «EGLO» оснащена найсучаснішим устаткуванням, яке дозволяє проводити фізичні і хімічні випробування продукції. Виробництво світильників знаходиться під постійним контролем, як власних фахівців, так і фахівців з «ÖVE» – Австрійській електротехнічній асоціації.

Основний асортимент продукції компанії «EGLO» складають люстри, бра, торшери, настільні лампи, настінно-стельові світильники, споти, вбудовувані світильники і декоративні вуличні світильники. Щороку компанія «EGLO» оновлює свій асортимент на 30%.

Відмітною особливістю світильників «EGLO» є висока якість, сучасний дизайн і доступна ціна. Компанія «Егло Україна» має в своєму розпорядженні власний склад готової продукції, що дозволяє задовольняти запити своїх клієнтів в найкоротші терміни. Терміни постачання продукції під замовлення складають не більше 3х тижнів з моменту оформлення замовлення.

Компанія «EGLO» гарантує компетентність своїх співробітників і як наслідок, гарантує постійне і своєчасне обслуговування своїх клієнтів відповідно до найвищіх світових стандартів.

Компанія «EGLO» пишається довгостроковими стосунками зі своїми клієнтами і постійно працює над їх удосконаленням.