Головна » Світло для людей і природи

СВІТЛО ДЛЯ ЛЮДЕЙ І ПРИРОДИ

Екологічно стійке – що не наносить збитку природі, розвиток і захист навколишнього середовища – це не просто фрази для EGLO, ми активно втілюємо ці принципи в життя. Наприклад, ми стараємось використовувати якомога менше упаковки, котра виготовлються тільки з екологічно чистих матеріалів і підлягає переробці. Звичайно, використана упаковка грамотно утилізується згідно вимогам законодавства. З наших децентралізованих складів товар доставляється самим коротким маршрутом.

Ми також модернізували ізоляцію у всіх старих будівлях і в нових будинках, ми приділяємо особливу увагу енергетичному балансу. У нашій штаб-квартирі в місті Пілль для отоплення приміщення використовується як екологічно нешкідливе біопаливо, так і, переважно, світлодіодні лампи для додаткової еконномії електроенергії.

І що важливо, ми бачимо своє завдання у переконанні наших клієнтів в необхідності захисту навколишнього середовища. Звісно, використання світлодіодної технології дозволяє не тільки заощаджувати на оплаті енергії, а і зберегти цінні ресурси і не використовувати такі небезпечні речовини як ртуть

Використання поновлюваних джерел енергії допомагає зменшити негативний влив на навколишнє середовище.

Масове світлодіодне освітлення є екологічно чистим і зручним.