Тренд & Вінтаж 2019

У 2019 році наша колекція освітлення Trend & Vintage знову пропонує захоплюючі новинки. Незалежно від того, вітальня або кухня, дизайн вашого будинку з останніми світильники і створити свою власну атмосферу.

Вінтаж зустрічається з Trend

Натхненні різними стилями, наші дизайнери розширили асортимент нашої продукції і розробили безліч новинок. Наші основні моменти в цьому році: промисловий вид і стиль тканини. Крім того, наші світильники з дроту і сітки виросли на кілька штук. Ви можете вибирати між незвичайними світильниками в різних матеріалах, таких як сталь, дерево або тканину, модний аксесуар в кожній кімнаті.

Перемішати!

Індивідуально поєднуйте настільну розетку і відтінок з нашою програмою 1 + 1 Vintage. Створіть свій особистий світильник. Завдяки широкому спектру продуктів ви можете перемикатися, як вам подобається, і сяяти.

Ретро класний

Приходячи разом з асортиментом Trend & Vintage, наші світлодіодні світильники починають світитися не тільки любителями ретро. Поєднуючи новітні технології з традиційним дизайном, наша світлодіодна технологія пропонує всі переваги, такі як економія електроенергії на 80%. Купайте свій будинок в теплому м’якому світлі і одночасно захищайте навколишнє середовище.