Особливості декорування інтер’єру

 Коли процес ремонту оселі доходить до завершення починають розставлятися меблі, вішатись штори і здавалося , що це все-готово. Але залишається самий головний етап, про який багато хто забуває-  декорування інтер’єру. Декор для дому не просто набір вазочок та картинок, декор задає ритму вашому дизайну і створює певний настрій.

Займатись декором самостійно -не просто, потрібно знати певні основи та правила, дотримуючись яких можна створити стильний інтер’єр. Давайте розберемо з вами основні правила вибору елементів декору:

Поєднання кольорів
Важливо правильно поєднувати кольори в приміщенні та декору. Наприклад колір штор чудово поєднується з кольором подушок на ліжку або з кольором м’яких меблів. Також чудовою ідеєю поєднувати кольори або кольорові елементи декору з кольором меблевої фурнітури, меблів або з елементами візерунків чи декоративних елементів стін.

Баланс між елементами декору в просторі
Варто звертати увагу як між собою поєднуються елементи декору в просторі за розміром, їх розміщенням один по відношенню іншого, чи балансують вони по формі, текстурі.Чи вимальовується у вас гармонійна картина.

Для чого потрібен декор в інтер’єрі?

Декор в інтерєрі це прояв певного характеру господаря оселі ,його індивідуальності, показує які в нього хобі. Якщо , наприклад, людина захоплюється музикою, то в інтер’єрі ви знайдете відповідні відсилки у декорі. Також за допомогою декору можна змінювати поверхнево настрої та стилі в інтер’єрі не починаючи глобально ремонту. Особливо явно це проявляється, якщо стіни та корпусні меблі нейтрального світлого пастельного кольору. В такому випадку яскраві акценти кардинально змінять настрій в інтер’єрі.

Декоративні предмети можуть як створити  ідеальний дизайн високого рівня так і вбити цікаве дизайнерське рішення. До вибору декору потрібно підійти з певною концепцією та ідеєю. Потрібно відштовхуватись від розміру  кольору, текстури, стилю інтер’єру, місця розміщення предмету декору. 

За допомогою декору можна створити затишний та стильний інтер’єр , зробити його цілісним, розставити акценти, додати обсягу і кольору. Саме декор кімнат – спосіб висловити індивідуальність власника будинку. Крім того, зміна декору дозволяє оновити обстановку в приміщенні, при цьому не вдаючись до радикальних змін.

Безліч декоративних речей ви можете вибрати, побачити в композиціях та виділити свою основну ідею та концепцію в інтер’єрі саме  в фірмових шоурумах Eglo.

Чекаємо саме на вас.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *