ОСОБЛИВОСТІ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

 В будь який період року –  терраса чи подвіря біля будинку,  це також важливе місце, про яке потрібно подбати та встановити гарне та якісне освітлення. Адже подвір’я біля будинку чи тераса- це місце, яке  завжди надає не тільки дивовижний вид, а й неповторний комфорт та затишок.

Існує неймовірна кількість  вуличних світильників, і  дуже важливо обрати саме  той, який вам найбільше відповідає стилю вашої тераси та вашим бажанням.

Слід відмітити важливі аспекти при виборі вуличних світильників:

Перш за все це безпека.

Обов’язково використовуйте світильники з підвищеним ступенем волого та пило стійкості. Мінімальний ступінь захисту світильників це  IP – 44, якщо ви бажаєте встановити освітлення в басейні чи в так званому ставку, то вам потрібно обирати світильники з максимальним ступенем вологостійкості: IP 67 (для малих резервуарів) або IP 68 (для більших і глибших).

Наступне, про що потрібно подумати- це енергоефективність.

Коли потрібно освітити великий простір, ми завжди турбуємось про великі затрати на освітлення. На щастя в сучасному освітленні використовуються енергоефективні LED-лампи, які споживають в 10 раз менше електроенергії в порівнянні з відомими нам лампами накалювання.

І саме головне це якість світильників та нові технології.

Так звані вуличні світильники виробляються з нержавіючої сталі або алюмінію чи пластику, що дає можливість чудово працювати роками. Також варто звернути увагу, що на сьогодні багато світильників виконуються з технологіями SMART CONTROL, це означає, що ви можете керувати своїм освітлення з будь якого гаджету. Це перш за все зручність у використанні світла та безпека вашої домівки, адже не перебуваючи вдома ви можете ввімкнути чи вимкнути світло тим самим вберегти свою оселю від грабіжників та непроханих гостів.

Якщо говорити про стиль чи вид світильників, то їх різноманіття дуже велике, слід відштовхуватися від площі вашої тераси та місця, де ви їх плануєте  монтувати. Якщо у вас велика територія біля дому, то вам чудово підійдуть стовпчики різної довжини, світильники на фасад будинку, вмонтовані в землю точкові світильники, а також все це можна доповнити вуличними торшерами або соларними декоратиними світильниками.
Якщо ви власник невеликої тераси або просто балкону, то це чудова можливість для підвісного світильника , торшеру або соларного світильника.


Більше варіантів вуличних світильників ви зможете побачити тут http://eglo.ua/katalog/

Cтворюйте та експериментуйте разом з Eglohttp://eglo.ua/ru/katalog/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *