ОСОБЛИВОСТІ ТРЕКОВОГО ОСВІТЛЕННЯ

Трекове освітлення залишається одним з найпопулярніших типів освітлення починаючи з  2019 року  в Україні. Основною причиною їх популярності є їх універсальність такого типу освітлення, яке підійде кожному інтер’єру.

Трекова система – це набір світильників та струмопровідного  шинопроводу, або як його ще називають трек.Форми конструкій трекових систем можуть бути не тільки прямих прямолінійних форм. Завдяки додатковим елементам в конструкції та гнучким перехідникам,  з трекових систем можна формувати більш складні конструкції будь якої форми, та монтувати на виступаючих балках та в заглибинах у стелі та стінах.

Шинопроводи можуть бути трьох фазні та однофазні, суть  полягає в тому, що трьохфазну шину можна розділяти на три різних вимикачі світла. Тобто ви можете будувати з неї більш складну та габаритнішу конструкцію, яка покриє світлом більшу кількість кімнат у вашій оселі. Однофазна ж шина спрямована на невеликі площі монтажу, та створенна тільки для увімкнення світильників одним вмикачем.

Джерелом світла в таких системах є світильник, який кріпиться до шинопроводу. Світильник буває різних типів:

  • поворотний спот;
  • лінійний прямокутний світильник;
  • підвісний світильник .

Зачасту трекові світильники використовують для облаштування світла у магазинах, складських та промислових приміщеннях.

 В освітленні магазинів або рекламних банерів використовуються спеціальні поворотні світильники споти, які оснащені рефлекторними світлодіодами, що дають можливість підсвічувати конкретну площину. Також в цілях підсилення певного кольору, промислові споти оснащують лінзою конкретного кольору( синій, жовтий, червоний, зелений). 

При освітленні офісних чи житлових приміщень використовуються більш інтер’єрні види світильників: витончені споти з світлодіодною лампочкою чи підвісний дизайнерський підвіс.

Ми виділили для вас перелік порад при виборі трекового освітлення:

  1. Визначтесь з формою конструкції шини.
  2. Оберіть тип шинопроводу- трьохфазна чи однофазна.
  3. Визначтесь з вибором світильника, який підходить вашому типу шинопроводу.
  4. Якщо не впевнені з вибором- зверніться до менеджеру EGLO,  який професійно  допоможе вам з вибором треку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *