Освітлення в квартирі

Типові багатоквартирні будинки і будь-які інші житлові приміщення представляються у вигляді складних просторів. Будівельники пропонують класичний сценарій розміщення світла – монтаж крюка суворо в геометричному центрі стелі. Яку б люстру тут не повісити, яким би яскравим не був світильник, вибір освітлення квартири все одно буде «не той». Відповідаємо на питання, як, не витрачаючи багато грошей, не владнуючи капітальний ремонт, не спотикаючись об шнури подовжувача вирішити це питання.

Способи перетворити квартиру світлом

Сприятливе враження про домівку залежить від освітлення в квартирі: підкреслити кольори і фактуру зможе правильне світло, дивовижний світильник дозволить акцентувати увагу на чомусь визначеному.

Існує велика кількість ідей, які перетворять ваше житло і зроблять його оригінальним. До них відносяться:

  1. Використання дротів.
  2. Група світильників.
  3. Лампа Эдісона.
  4. Лампа на шарнірі.

Правильна організація світлопередачі

На правильне освітлення квартири покладено декілька важливих функцій:

  • Функціональна
  • Декоративна
  • Психологічна
  • Правильне зонування

Зробивши освітлення приміщення трирівневим, ви забезпечите світлом нижній рівень для людини що сидить (підсвічування стелі, настільні світильники), середній (бра, торшери) і високий (стельове підсвічування і світильники). Таким чином, кімната виглядатиме набагато об’емнiше і затишніше.

Як економити на світлі

Зменшити комунальні рахунки допоможе світлодіодне освітлення в квартирі. Використання світлодіодних ламп – абсолютно унікально, вони личать до більшості світильників. Перехід на енергозбережні лампочки економить на 80% більше енергії. Перейшовши на світлодіодне освітлення для квартири, ви негайно вирішуєте декілька проблем.

Підкреслити увагу світлодіодом

З питанням про економію – все зрозуміло – на 80% менше витрат і термін служби ламп в тисячі разів більше звичайних. Світлодіодні лампи наповнюють приміщення теплим і яскравим світлом. Навіть з використанням в точкових світильниках, ви отримуєте досить світла. Освітивши таким чином меблі можна розставляти в будь-якому хаотичному порядку, не втрачаючи загальної привабливості приміщення.

Якщо ви не можете придбати дорогу, велику люстру або доступна вам не личить по стилю – це ще не означає, що краще не буде. Сучасне освітлення квартири удасться отримати за наявності абажура з декількома лампами. Важливо не використовувати штучну тканину, підійде шовк або льон. Вбудовані світлодіоди акцентують увагу і покращують кольори картин або скульптур, також вирішується питання освітлення в маленькій спальні.