Як і навіщо підсвічувати відкритий простір. Пропозиції і рішення.

Ось і настала літня пора, отже Ви матимете змогу більше часу проводити на вулиці, а якщо у вас є сад, Ви зможете у повній мірі насолодитися прохолодними літніми вечорами. Немає нічого приємнішого, ніж облаштувати свій сад, щоб ви могли відпочити після напруженого дня, насолодитися холодним лимонадом до опівночі та поділитися історіями з родиною чи друзями.

Садові світильники

Щоб зробити вечори, проведені в саду, більш спокійними та яскравішими, ми пропонуємо вам поради, як наповнити світлом власний сад.

1. Лампи на сонячних батареях

Освітлення тераси та саду за допомогою сонячних світильників дуже зручне і економічне. Акумулятор, що працює на сонячній батареї, заряджається протягом усього дня, тож Ви зможете насолоджуватися гарним, розслабляючим світлом упродовж всього вечора. Ці сонячні світильники також дуже мобільні, тому ви можете розмістити їх, коли і де захочете, в різних місцях саду.

2. Підвісні світильники для зовнішнього освітлення

Для освітлення критих просторів Вашого саду, наприклад, тераси, балкона чи альтанки, підвіс може стати тим ефектним аксесуаром, за допомогою якого Ви зможете підкреслити красу місця, призначеного для проведення затишних та спокійних вечорів. Підвіс на відкритому повітрі, встановлений над столом на терасі будинку або в садовій альтанці, дозволяє пообідати на свіжому повітрі з родиною або друзями в комфорті і затишку.

3. Бра для фасаду.

Місце, де ми найчастіше можемо зустріти бра при зовнішньому освітленні це підсвітка фасаду уздовж усього будинку. Але вони також використовуються для освітлення терас або балконів.

4. Садові стовпчики

Садові стовпчики можна використовувати як для освітлення алей і доріжок у дворі та саду будинку, так і для розмежування або акцентування місць, усаджених квітами. Садові фонарі мають більшу висоту і створюють прекрасну атмосферу, особливо на великих відкритих ділянках.

5. Декоративні світильники

Ці світильники для зовнішнього освітлення виділяються унікальним, ефектним дизайном і використовуються, зокрема, як декоративний акцент різних відкритих ділянках у саду.

Корисне і приємне

Освітлення легко перетворить відкритий простір в ідеальне місце для відпочинку та максимального комфорту впродовж прохолодних літніх вечорів. Правильно освітлений сад подарує почуття затишку та безпеки, але також додасть магії в простір навколо будинку.

Показані освітлювальні прилади працюють зі світлодіодними, галогенними, звичайними та люмінесцентними лампочками, а також із світлодіодами на сонячних батареях. Вони виготовляються з металу, скла, дерева або інших матеріалів, стійких до всіх типів клімату в нашій країні. Існує широка лінійка моделей вуличного освітлення у різних кольорах і в ріхних стильових напрямках, тому Ви зможете знайти варіанти зовнішнього освітлення, які зачарують саме Вас.

Можливості зовнішнього освітлення численні, як і переваги кожного зовнішнього світильника. Ми пропонуємо вам додати світла своєму саду і вразити своїх гостей, коли вони приїжджають у гості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *