ФОТО ЛАМПИ

Ваш знімок став витвором мистецтва? Тоді створіть свою особисту  фото- лампу для свого дому в три кроки. Наприклад, ви можете використовувати фотографії своїх коханих, тварин, пейзажі або улюблені спогади про відпустку. Це також може стати ідеальною ідеєю  для подарунка.

Ми друкуємо кожен із ваших улюблених світлин безпосередньо на нашому стильному, безкаркасному та енергоефективному настінному та стельовому світильнику.

Шукаєте унікальний світильник? За допомогою фотолампи власної розробки ви можете створити родзинку у своїй вітальні. Але як саме  працює дизайн настінного та стельового світильника? Виберіть потрібний розмір світильника та потрібну фотографію та завантажте її безпосередньо в конфігуратор та відправте  нам отриманий результат. У EGLO ви знайдете стильні безкаркасні та енергоефективні моделі.

У яких кімнатах краще будуть виглядати фото лампи? Наша відповідь- у всіх!

Мальовничий захід сонця з останньої пляжної відпустки, безперечно, чудово виглядатиме над вашим диваном. Фотографії з останньої спонтанної зйомки в саду, безумовно, чудові в спальні та дитячій кімнаті. А як щодо галереї фотоламп у вашому коридорі? Тож ви можете кілька разів на день проходити повз ті фотографії, які вам подобаються, і насолоджуватися ними.

Отже для того, щоб створити свою ексклюзивну фото галерею вам потрібно всього три кроки:

1. Виберіть світильник. Навіть найменші моменти залишають велике враження. І найкрасивіші спогади найкраще працюють у невеликих масштабах. Ось чому ми пропонуємо вам чотири розміри вашої фотолампи.

2. Виберіть потрібну фотографію

Мабуть, найскладніша частина проекту фотоламп: вибір ідеального зображення. Але ми знаємо як вирішити цю проблему- ви можете обрати декілька улюблених світлин.

3. Як тільки ви остаточно визначитесь із вибором найкращої світлини- розмістіть її у нашому конфігураторі, що визначитись з правильним положення фото на світильнику. Хорошою ідеєю буде, звичайно, вибрати один або кілька фото,  які збережуть ваші згадки надовго.

У житті завжди є моменти, які хочеться згадувати. Незалежно від того, кольорові чи чорно-білі фотографії – за допомогою фотолампи ви зможете побачити свої знімки в прямому сенсі цього слова в абсолютно новому світлі. Бажаєте, щоб ваша фотолампа була круглою чи квадратною? І який  може бути розмір? Ми друкуємо кожен із ваших улюблених фото  безпосередньо на нашому стильному, безкаркасному та енергоефективному настінному та стельовому світильнику.

Світлодіодні фітолампи економлять гроші та електроенергію.

Мабуть, найрозумніший спосіб зберегти спогади назавжди є — світлодіодні фітолампи. Ці світильники майже вічні й захищають не лише навколишнє середовище, а й ваш гаманець.

Ще одна перевага: світлодіодні моделі миттєво забезпечують повну яскравість одним натисканням кнопки. А завдяки низькому тепловиділенню вони ще й особливо безпечні. Також на  фото лампи діє гарантія в 5 років як і на будь які led-світильники Eglo.

Фотолампа яскраво ілюструє улюблених людей, улюблені місця та улюблені моменти. Незалежно від того, чи знімаєте ви майже професійно, чи просто маєте вміння натискати кнопку в потрібний момент, фотолампи збережуть спогади надовго. Ми допоможемо зберегти ваші спогади в неповторній формі.

Створюйте та експерементуйте разом з Eglo!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *