Лампи Едісона. Їх особливості та використання в інтер’єрі.

Що таке філаментна лампочка або лампочка Едісона і в чому її особливість?

Свого часу великим відкриттям для всього людства стала лампа  розжарювання. Скляна колба в середині мала поєднання металевих контактів та вольфрамової нитки, така лампа могла нагріватися до понад як 300 градусів за Цельсієм.

В сучасному світі використовується велика кількість лампочок але в більшості люди переходять на лед лампи.

Філамент українською мовою означає “нитка”, іноді так ці лампи і називають “ лампи із світлодіодними нитками”. За даний винахід ми маємо подякувати японським інженерам, які винайшли такого типу лампу ще в 2008 році.

Отже філаментна лампочка – це лед лампа, яка складається з прозорої колби наповненої газовою сумішшю на основі гелію та рівної теплорегуляції повітря, вона може мати будь який розмір  та форму, колір напилення; цоколь( зазвичай це Е27, або Е14);драйвер, що розташований в цоколі , скляна ніжка і провідники, що живлять філаментні нитки та набір(матриця) світлодіодів на підкладці.

Філаментні лампи мають ряд переваг, не тільки в порівнянні з лампою розжарювання а я з сучасними лед лампами. 

Враховуючи те, що вся поверхня лампи є скляною,а також завдяки спеціальній конструкції лед ниток вона збільшує кут розсіювання світла майже до 360 градусів.Чого не можна сказати про звичайні  лед лампи. Також  під час роботи світлодіоди можуть нагріватися до високих температур, що стає перешкодою для збільшення ї світловіддачі. Особливістю конструкції філаментної нитки є рівномірне розподілення тепла між всіма світлодіодами  а також застосування гелевого газу дає можливість швидкого відведення тепла до стінок колби,що тим самим збільшує світловіддачу.

Отже, основною перевагою філаментних ламп є їхня енергоефективність в порівнянні з іншими лампами.

Філаментні лампи або як ми звикли їх  називати лампи Едісона мають великий вибір моделей форми, кольору, розміру та навіть у вигляді розміщення світлодіодних ниток. Такі лампи можна використовувати не тільки у інтер’єрі в стилі лофт у ресторанах чи кав’ярнях. Сучасний вибір ламп дає можливість використовувати їх навіть в офісних приміщеннях  та в будь яких видах інтер’єру у вашій оселі.


Для того, щоб підібрати справді якісну та ексклюзивну лампу філамент завітайте у фірмові магазини Eglo.  Асортимент світлодіодних лампочок   просто вражає, тут вам допоможуть підібрати лампу в будь який світильник від сучасної моделі до класичної люстри а також вразять приємними знижками.

Щоб купувати якісне європейське освітлення слідкуйте за нашим блогом, підписуйтесь на офіційні сторінки в соціальних мережах Facebook та Instagram  та приймайте участь у розіграшах та акціях.

До зустрічі в Eglo!


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *